Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Title Image

Terapia metodą Bobath

Home  /  Terapia metodą Bobath

Terapia po udarach mózgu

Wiele osób spotkało się w swoim życiu z problemem udaru mózgu (lub innego ogniskowego uszkodzenia mózgu). Nowoczesna metoda rehabilitacji funkcjonalnej, prowadzona wg koncepcji NDT-Bobath, znacznie ułatwia powrót do normalnego życia osobom dotkniętym tym schorzeniem.

Wspomniany rodzaj rehabilitacji jest neurorozwojową metodą, która od ponad półwiecza z powodzeniem jest stosowana na całym świecie.

Dużą zaletą terapeuty NDT-Bobath jest to, że posiadając bogaty zasób technik, bezpiecznych chwytów i stosując odpowiednie ułożenia, potrafi w optymalny sposób poprowadzić terapię od samego początku choroby (już nawet od drugiej doby po udarze). Im szybsza reakcja, tym większa szansa na powrót do zdrowia. Wiele osób spotkało się w swoim życiu z problemem udaru mózgu (lub innego ogniskowego uszkodzenia mózgu). Nowoczesna metoda rehabilitacji funkcjonalnej, prowadzona wg koncepcji NDT-Bobath, znacznie ułatwia powrót do normalnego życia osobom dotkniętym tym schorzeniem.

Wspomniany rodzaj rehabilitacji jest neurorozwojową metodą, która od ponad półwiecza z powodzeniem jest stosowana na całym świecie. Dużą zaletą terapeuty NDT-Bobath jest to, że posiadając bogaty zasób technik, bezpiecznych chwytów i stosując odpowiednie ułożenia, potrafi w optymalny sposób poprowadzić terapię od samego początku choroby (już nawet od drugiej doby po udarze). Im szybsza reakcja, tym większa szansa na powrót do zdrowia.

Masz pytania? Zadzwoń.

32 249 13 73
513 074 293

Chcesz skorzystać z zabiegów?

Opinie naszych pacjentów

Dziękujemy za okazane zaufanie

Miła obsługa w rejestracji. Doktor Kulawik uratował mój kręgosłup.
Adam
Profesjonalna, pomocna i sympatyczna obsługa, serdecznie polecam!
Iwona
Zabiegi prądami w Centrum Rehabilitacji pomogły mi zwalczyć uporczywy ból w krzyżu. Polecam!
Przemysław