Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Title Image

Kadra

Home  /  Kadra

Nasi lekarze

lek. med. Adam Konik

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Godziny przyjęć

Poniedziałek 9:00 – 14.00
Wtorek 9:00 – 14:00
Czwartek 9:00 – 14:00
Piątek 14:00 – 19:00

lek. med. Mariusz Kulawik

Specjalista rehabilitacji medycznej

Godziny przyjęć

Poniedziałek 14:15 – 19:00
Środa 8:00 – 19:00
Czwartek 12:15 – 19:00

dr n. med. Zygmunt Klosa

Specjalista rehabilitacji medycznej

Godziny przyjęć

Poniedziałek 16:00 – 19:00
Czwartek 13:00 – 19:00
Piątek 13:00 – 18:00

Nasi terapeuci

Krzysztof Polaczek

Kompetencje i ukończone kursy:

  • Kurs Terapii Manualnej Opartej na technikach Chiropraktycznych w zakresie-diagnostyki,leczenia i prewencji w układzie ruchu
  • Kurs Drenażu Limfatycznego
  • Kurs zastosowania piłek pezzi i taśm oporowych w rehabilitacji
  • Kurs Szkoła pleców
  • Kurs Terapia Pacjenta Leżącego

Ewa Margraf

Kompetencje i ukończone kursy:

  • Kurs Masaż i metody pokrewne w fizjoterapii i fizjoprofilaktyce
  • Kurs Koncepcja zachowawczego leczenia skolioz
  • Kurs Metoda McKenzie – moduł A i B
  • Kurs Gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna
  • Szkolenie Aktywny senior
  • Kurs Kinesiotaiping
  • Szkolenie Krioterapia ogólnoustrojowa
  • Szkolenie Badanie i dokumentacja medyczna w fizjoterapii

Wiktoria Mierzejewska

Kompetencje i ukończone kursy:

  • Kurs masażu I stopnia o profilu rozszerzonym
  • Kurs Kineziotaiping

Marta Rak

Kompetencje i ukończone kursy:

  • PNF – Proprioceptive Neuromuscular Facilitation
  • FDM – Terapia Manualna wg Typaldosa D.O. Fascial Distortion Model
  • Kinesiology Taping
  • Terapia tkanek miękkich w ujęciu biomechanicznym
  • Kliniczny kurs terapii kręgosłupa LS
  • Flossing w terapii i treningu
  • Ortopedyczna diagnostyka funkcjonalna i fizjoterapia pacjentów geriatrycznych i nieaktywnych zawodowo – staw kolanowy

Anna Hombek

Kompetencje i ukończone kursy:

Mgr fizjoterapii
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Ukończone kursy:

  • kliniczny kurs terapii kręgosłupa LS
  • terapia tkanek miękkich w ujęciu biomechanicznym
  • kurs masażu klasycznego
  • udział w konferencji warsztatowej „Techniki powięziowe w fizjoterapii”

Anna Swatkowska

Kompetencje i ukończone kursy:

  • „Diagnostyka i leczenie zachowawcze Wysiłkowego Nietrzymania Moczu”
  • „Wykorzystanie trakcji w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa”
  • „Zastosowanie nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych w praktyce”
  • „Wybrane problemy współczesnej fizjoterapii”

Wojciech Gamza

Kompetencje i ukończone kursy:

  • kurs Terapii Manualnej wg Mulligana
  • kurs Terapii Manualnej wg Kaltenborn – Evjenth (UWS,OEX,UEX,OWS)
  • kurs Akupunktura – metoda dr TANa – Poziom 1
  • kurs Flossing w terapii i treningu
  • szkolenie Terapia tkanek miękkich w ujeciu biomechanicznym
  • kliniczny kurs Terapii kręgosłupa L-S
  • kurs Neurac 1
  • Zawodowy kurs masażu
  • kurs Rehabilitacja osób po udarze mózgu metodą Bobath
  • kurs Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego
  • kurs Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego
  • szkolenie Kompleksowe usprawnianie kończyny górnej
  • szkolenie Nowoczesne metody terapeutyczne. Innowacje w Thera Band
  • FDM

Krzysztof Wojna

Kompetencje i ukończone kursy:

  • Kurs Metoda McKenziego:
    Spinal Mechanical Therapy ( moduły : A,B,C,D)
  • Kurs Terapia Mięśniowo Powięziowa:
    Myofascial Release Profound
    Warsztaty Terapii Powięziowo-MięśniowejSzkolenia z zakresu Badania fizjoterapeutycznego i dokumentacji medycznej w oparciu o ICF.
  • Szkolenie:Badanie, strategie terapii i dokumentacja w fizjoterapii ortopedycznej
  • Kurs Terapia Cranio Sacralna:
    CranioSacral Therapy Basic
    Warsztaty Stopnia Podstawowego Osteopatii Kranialnej
  • Kliniczny kurs terapii kręgosłupa LS:
    Trening centralnej stabilizacji,
  • Kliniczny kurs terapii kręgosłupa LS:
    Diagnostyka i różnicowanie źródła bólu i utraty funkcji
  • Kliniczny kurs terapii kręgosłupa LS:
    Techniki sztywnego plastrowania
  • Kliniczny kurs terapii kręgosłupa LS:
    Techniki pracy na punktach spustowych,
    Praca na powięzi powierzchniowej i głębokiej,
  • Kliniczny kurs terapii kręgosłupa LS:
    Techniki mięśniowo-powięziowych w dysfunkcjach narządu ruch
  • Kliniczny kurs terapii kręgosłupa LS:
    Techniki manualne strukturalne,
    Techniki powięziowe w obrębie kręgosłupa lędźwiowego, obręczy biodrowej i kończyny dolnej
  • Masaż gorącymi kamieniami
  • Masaż bańką chińską
  • Kurs Kinesiotaping
  • Szkolenie – Innowacyjne metody ortezowania i szynowania z tworzyw termoplastycznych Orfit
  • Szkolenie – Studium Aktywności Ruchowych Wodzie:Warsztaty Aqua Fitness
  • Szkolenie – Wykorzystanie trakcji w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa
  • Szkolenie- Praktyczne aspekty wykorzystania fali uderzeniowej w fizjoterapii
  • Kurs Instruktora Odnowy Biologicznej
  • Kurs Instruktora HydroCycling
  • Kurs Akupunktura – metoda dr TANa – Poziom 1

Barbara Otrzonsek

Kompetencje i ukończone kursy:

  • kurs Akupunktura – metoda dr TANa – Poziom 1
  • szkolenie Kompleksowe usprawnianie kończyny górnej
  • szkolenie Nowoczesne metody terapeutyczne. Innowacje w Thera Band
  • FDM
  • kurs Rehabilitacja osób po udarze mózgu metodą Bobath
  • szkolenie Terapia tkanek miękkich w ujęciu biomechanicznym
  • kliniczny kurs Terapii kręgosłupa L-S

Patrycja Kałuża

Kompetencje i ukończone kursy:

Magdalena Ambicka

Kompetencje i ukończone kursy:

Anna Jadach

Kompetencje i ukończone kursy:

Mariola Sikora

Kompetencje i ukończone kursy:

Kamila Świerczek

Kompetencje i ukończone kursy:

Elżbieta Walentin

Kompetencje i ukończone kursy:

Jowita Nawrot

Kompetencje i ukończone kursy:

Joanna Koenig

Kompetencje i ukończone kursy:

Mirosława Siemierska

Kompetencje i ukończone kursy:

Małgorzata Kłos

Kompetencje i ukończone kursy:

Mateusz Jaskółka

Kompetencje i ukończone kursy:

Grzegorz Skiba

Kompetencje i ukończone kursy: