OFERTA

Terapia metodą Bobath po udarach mózguWiele osób spotkało się w swoim życiu z problemem udaru mózgu (lub innego ogniskowego uszkodzenia mózgu). Nowoczesna metoda rehabilitacji funkcjonalnej, prowadzona wg koncepcji NDT-Bobath, znacznie ułatwia powrót do normalnego życia osobom dotkniętym tym schorzeniem.

Wspomniany rodzaj rehabilitacji jest neurorozwojową metodą, która od ponad półwiecza z powodzeniem jest stosowana na całym świecie.

Dużą zaletą terapeuty NDT-Bobath jest to, że posiadając bogaty zasób technik, bezpiecznych chwytów i stosując odpowiednie ułożenia, potrafi w optymalny sposób poprowadzić terapię od samego początku choroby (już nawet od drugiej doby po udarze). Im szybsza reakcja, tym większa szansa na powrót do zdrowia. Wiele osób spotkało się w swoim życiu z problemem udaru mózgu (lub innego ogniskowego uszkodzenia mózgu). Nowoczesna metoda rehabilitacji funkcjonalnej, prowadzona wg koncepcji NDT-Bobath, znacznie ułatwia powrót do normalnego życia osobom dotkniętym tym schorzeniem.

Wspomniany rodzaj rehabilitacji jest neurorozwojową metodą, która od ponad półwiecza z powodzeniem jest stosowana na całym świecie. Dużą zaletą terapeuty NDT-Bobath jest to, że posiadając bogaty zasób technik, bezpiecznych chwytów i stosując odpowiednie ułożenia, potrafi w optymalny sposób poprowadzić terapię od samego początku choroby (już nawet od drugiej doby po udarze). Im szybsza reakcja, tym większa szansa na powrót do zdrowia.


Jesteś zainteresowany? Masz pytania? 

 

Zadzwoń: 32 249 13 73, 513 074 293